DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

 • Sitemizde almış olduğunuz tüm ürünlerimizde iade ve değişim gerçekleştirebilirsiniz.

İç çamaşırı-mayo kategorisinde değişim ve iademiz yoktur (Kullanım alanları özel bölgeler olduğu için temas kaynaklı degişim ve iademiz bulunmamaktadır.)

•Abiye ve aksesuar ürünlerinde değişim ve iademiz yoktur.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

• www.moonakids.com 'dan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş gününüz  vardır. 14 iş günü içerisinde 05433301084 numaralı WhatsApp Hattımızdan veya www.moonakids.com üzerinden iade talebinizi oluşturabilirsiniz. Site üzerinde yeralan Hesabım sayfasında yeralan İade Taleplerim kısmından  Yeni Talep oluşturabilir ve iadenizin durumunu takip edebilirsiniz.

 

MNG KARGO ANLAŞMA KODU:289949414

• Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından "kargo poşeti" talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz.İade edilen ürünleri belirtilen anlaşma kodu ile MNG KARGO’ya bize ödemeli olarak teslim edebilirsiniz. İadelerde gidiş dönüş kargo bedeli size ait olacaktır. İadeniz kargo bedelleri düşülerek hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir..

• Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz.

• Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2 iş günüdür. İade paketiniz bize teslim edildikten maksimum 2 iş günü sonra bilgilendirme için talebinizi Whatsapp üzerinden yapmışsanız Whatsapp üzerinden mesaj yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.İade talebinizi www.moonakids.com İade Taleplerim kısmından yapmışsanız iade talebinizin akıbetini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz

• Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

• Onaylanan iadelerde, iade süresi 7-14 iş günüdür. Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı hesabınıza veya satın alım yaptığınız kartınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi veya kredi kart hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

• İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

 

 İADE İŞLEMİNDE KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

• Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

• Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücretleri size ait olacaktır.Ürünü bize ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Kargo ücretleri iade edilen ürünlerin bedelinden düşülerek hesabınıza iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR